16 Komentáře
nejnovější
nejstarší
Inline Feedbacks
Zobrazit všechny komentáře
Karel Merta
10 měsíců před

Dobrý den.
Můžete mi prosím sdělit, co se opravuje na nádrži Sovín a jak dlouho ? Bude ohrožena letní sezóna – málo vody ?

děkuji
Karel Merta

Johny - admin
9 měsíců před
Odpověď na  Karel Merta

Info od předsedy spolku: opravují se ventily, dělají to potápěči. Je to asi na měsíc. Vody je docela dost a myslím, že sezóna určitě ohrožena není.

Pet
1 rok před

Dobrý den,kam prosím odevzdat starou povolenku a kdy budou termíny pro výdej povolenek? děkuji

Mmmmm
1 rok před

Dobrý den, kam odevzdat povolenku, kdy budou výdejní tenrmíny a ceník?

Anonymní
3 let před

Kdy konečně bude termín.

Admin stránek
3 let před
Odpověď na  Anonymní

Dobrý den, termíny bohužel nebyly zveřejněny, protože jsem byl odvezen rychlou a byl několik dnů v umělém spánku. Posnažím se informace doplnit.

Anonymní
3 let před

Souhlasím se Šimonem, termíny měli býti zvěřejněny již dle předchozí informace před týdnem a nikde nic, dříve to tam alespoň bylo, teď na těch nových stránkách asi nikno nefugnuje.

Anonymní
3 let před

Přeji dobrý den, dnes jsem dostal do schránky kousek papíru na kterém je mimo mého jména nadpis “PRODEJ POVOLENEK”. Venku padá sníh, takže papír je patřičně mokrý a text je prakticky nečitelný. Prosím proto o zaslání čitelných informací o ceně a prodeji povolenek na rok 2021. Nevím proč tyto údaje nemůžete zveřejnit na internetu. Nemyslím si, že naše organizace je tak chudá aby nemohla, pro ty co nemají internet, potřebné informace poslat poněkud kultůrnější formou.Pokud můžu poradit tak já potřebuji vědět: kde, kdy, za jakou cenu se povolenky vydávají a jak to bude letos s členskou schůzí. S pozdravem S.… Číst vice »

Tonda
3 let před

Dobrý den, uvítal bych na těchto stánkách informace ohledně zarybňování a počtech úlovků alespoň na revíru Buchlovický potok 1 ( Sovín). Děkuji za odpověď.

Marek MRS Uherské Hradiště
3 let před

Dobrý den, navštivil jsem nádrž Sovin v Buchlovicich, je velmi dobře udržovaná ( posečená, pytle na odpadky), toho si velmi cením. Všude v okolí se povídá, že o tuto vodu mají zájem jiné organizace skrz nezaplacený nájem, mohl bych znat odpověď? Dále je zde hojně rozšířený sumeček americký, budou nějaké opatření skrz další rozmnožování? Děkuji, Marek Uherske Hradiště

Anonymní
3 let před
Odpověď na  admin

A kde je

Kapr
4 let před

Proč se povolenky nevydávaji už v lednu jak to mají v jiných organizacích v okrese?? Když už to stojí kolik peněz. Proč mám být skoro dva měsíce bez povolenky.??Děkuji.

Kolozub
4 let před

Klasicky zbytečná pozvánka na závody. Jakou technikou se loví? Na kolik prutů? Jaké jsou kategorie? Jaké je bodování? Jak je to s parkováním? Losují se místa? O co se závodí? Budou poháry? Žádné informace, no tak potom má být nějaká účast.